top of page

Śląskie Spotkanie Biznesu

wt., 18 mar

|

Hotel Diament Arsenal

Jeżeli chcesz spotkać w jednym miejscu osoby, firmy oraz instytucje, które chcą wspólnie tak jak Ty poprzez SPORT skuteczniej i sprawniej rozwiązywać bieżące problemy, poszukiwać nowych możliwości oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe, to musisz być na tym wydarzeniu!

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Śląskie Spotkanie Biznesu
Śląskie Spotkanie Biznesu

Czas i lokalizacja

18 mar 2025, 17:00 – 20:00

Hotel Diament Arsenal, Paderewskiego 35, 41-500 Chorzów, Polska

Goście

O wydarzeniu

Twój klucz do biznesowego sukcesu – dołącz do wyjątkowego spotkania networkingowego!


Wyobraź sobie, że jedno spotkanie może:


Zwiększyć Twoją sprzedaż – Poznaj klientów i partnerów biznesowych gotowych na współpracę. Zamiast szukać ich samodzielnie, znajdź ich tam, gdzie są otwarci na nowe relacje.


Zapewnić nowe zlecenia – Twoje usługi lub produkty mogą być dokładnie tym, czego potrzebuje inny uczestnik. Jedna rozmowa może zaowocować kontraktem na lata.


Obniżyć koszty działalności – Poznaj dostawców, którzy zaproponują korzystniejsze warunki, lub nawiąż współpracę z partnerami, dzięki którym zoptymalizujesz wydatki.


Zbudować Twoją przewagę konkurencyjną – Networking to dostęp do wiedzy, zasobów i inspiracji, które pomogą Ci wprowadzać innowacje szybciej niż inni.


Dlaczego warto wziąć udział?


📈 Wzmocnij swoją pozycję na rynku

Dowiesz się, jak promować swoją firmę i wyróżnić się w tłumie dzięki bezpośrednim relacjom i współpracy z przedsiębiorcami z różnych branż.


🤝 Poznaj przedsiębiorców, którzy myślą tak jak Ty

Na jednym spotkaniu zgromadzimy firmy, osoby i instytucje, które chcą wspólnie osiągać więcej – lokalnie, w Polsce i na świecie.


🌍 Zdobądź globalne możliwości

Dowiedz się, jak Twoje produkty mogą trafić na platformy takie jak Amazon, Rakuten czy eBay, aby dotrzeć do klientów w 26 krajach.


🚀 Rozwijaj biznes przez SPORT

Poznaj model łączenia biznesu ze sportem, który od lat przyciąga setki firm do Partnerskich Klubów Biznesu – projektu tworzonego przez ludzi z pasją i doświadczeniem.


Poczuj klimat PKB






„Spotkanie trwało zaledwie dwie godziny, a ja wróciłem z dwoma konkretnymi ofertami współpracy” – tak mówi jeden z uczestników naszych wydarzeń. W luźnej atmosferze budujemy relacje, które przekształcają się w zlecenia, rekomendacje i długoletnie partnerstwa.



Śląskie Spotkanie Biznesu - 17:00


Jesteś przedsiębiorcą, który pragnie nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia i odkrywać możliwości rozwoju swojego biznesu? Biznes Mixer to idealne miejsce, aby poszerzyć swoją sieć kontaktów, poznać potencjalnych partnerów i zdobyć inspiracje do dalszego działania!


Dołącz do nas na wyjątkowym spotkaniu networkingowym, gdzie w luźnej atmosferze będziesz mógł porozmawiać z innymi przedsiębiorcami, wymienić pomysły i odkryć nowe perspektywy współpracy. To doskonała okazja, aby wzmocnić swoją obecność na rynku, budować wartościowe relacje oraz promować swoją firmę!


Spotkanie odbędzie się w Hotelu Diament Arsenal Palace ul. Paderewskiego 35, 41-500 Chorzów







Gość Specjalny

Adam Wyrzykowski



Doradca podatkowy, Współtwórca aplikacji EfektywneBiuroRachunkowe.pl, Partner Kancelarii Wyrzykowscy, w której kieruje działem księgowości, podatków oraz legalizacji pobytu dla cudzoziemców. Zajmuje się kompleksową obsługą biznesu poprzez, którą pomaga przedsiębiorcą budować efektywne firmy. 


Członek Zarządu Initus Technology - firmy IT oraz agencji marketingu internetowego, w której to stworzył aplikację  https://efektywnebiurorachunkowe.pl/. Inwestor na rynku kapitałowym, nieruchomości, walut cyfrowych. Przedsiębiorca, manager i praktyk biznesu. Master Trener NLP - neurolingwistycznego programowania. 


Prywatnie pasjonat sportów walki. Autor programu treningów mentalnych Mental Combat Program. Instruktor kick boxing. Zdobywca tytułu Zawodowego Mistrza Polski w Kick Boxingu Full Contact.






AGENDA



16:30 - 17:00 - Rejestracja uczestników


17:00 – 17:15 - Jarosław Gałach - Przywitanie gości oraz uroczyste otwarcie spotkania


17:15 – 17:45 - Adam Wyrzykowski - Jak Efektywnie Wykorzystać Sztuczną Inteligencję w Biznesie"


17:45 - 18:30 - Radosław Rogiewicz - "Wygraj z kryzysem - czyli jak wykorzystać networking jako źródło nowych kontaktów, kontraktów i zleceń"


18:30 - 19:00 - Krótkie prezentacje firm


19:00... - Networking



Koszt udziału: 70zł



Poznaj nasz projekt i jego możliwości




Jeżeli chcesz spotkać w jednym miejscu osoby, firmy oraz instytucje, które chcą wspólnie tak jak Ty poprzez SPORT skuteczniej i sprawniej rozwiązywać bieżące problemy, poszukiwać nowych możliwości oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe w regionie, Polsce oraz 26 krajach na świecie to koniecznie musisz być na naszym wydarzeniu



Prowadzący Radosław Rogiewicz

Prezes  Partnerskich Klubów Biznesu



  • Twórca ogólnopolskiego projektu Partnerskich Klubów Biznesu.

  • Były v-ce Prezes Miedzi Legnica.

  • Przez 12 lat zorganizował ponad 1500 spotkań spotkań biznesowych, w których uczestniczyło ponad  53 tysiące przedsiębiorców.




Sprawdź co mówią o nas nasi Klubowicze






Udostępnij to wydarzenie

Jedyna taka społeczność
w Europie!

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes.

bottom of page